Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
545 postów 2715 komentarzy

Asymetryczna symetria w Przyrodzie

waldemar.m - Fizyka dla tych, którzy chcą zrozumieć! Polityka dla tych, którzy zrozumieli!

Cóś się chyba zmienia w (R[P)iS]

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wytrzymałem i 17 marca br. napisałem do Generalnego Prokuratora RP "donos" na zastępcę ministra środowiska, historyka Sławomira Mazurka,

zarzucając mu lobiowanie na rzecz firm produkujących kolorowe kontenery na śmieci i firm transportowych zajmujących się wywozem śmieci z miast i wsi RP, przez co moja Ojczyzna straci wiele miliardów złotych i nie osiągnie poziomów recyklingu oraz poziomów składowania śmieci wymaganych przez Unię Europejską i zapisanych w odpowiednich ustawach.

 

Najgorsze jest to, że ten człowiek blokuje polskim technologiom możliwość bycia wpisanym na europejską listę najlepszych dostępnych technologii, co skutkuje blokowaniem wyjścia tych tchnologii na europejski, a to i światowy rynki.

 

Mija 5 dzień od wysłania mojej skargi prewencyjnej za pośrednictwem poczty elektronicznej, a już otrzymałem z odpowiedź z Prokuratury Krajowej o tym, że przekazano moją skargę do Prokuratury Rejonowej celem stosownego wykorzystania w zakresie kompetencji.

 

Z tego wyciągam wniosek, że być może nie tracę czasu studiując odpowiednie akty prawne, które jednoznacznie potwierdzają moje zarzuty.

 

Pierwszą część stosownej analizy postaram się wyłożyć nie później niż jutro. 

KOMENTARZE

 • PROSZĘ SIĘ ZBYTNIO NIE PODNIECAĆ ...
  // przekazano moją skargę do Prokuratury Rejonowej celem stosownego wykorzystania w zakresie kompetencji // Z tego wyciągam wniosek, że być może nie tracę czasu studiując odpowiednie akty prawne, które jednoznacznie potwierdzają moje zarzuty //

  - Brak znajomości procedury. / Sprawa idzie "w dół" zgodnie z komPetencją.

  A co do wyciągniętego wniosku? / W najlepszym przypadku przyjdzie zawiadomienie o uzupełnienie poprzez wysłanie podpisanego dokumentu papierowego.

  PROSZĘ SIĘ ZBYTNIO NIE PODNIECAĆ, ... JAK JA SWOIM O WIELE POWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ :D
  >> http://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny
 • @Ziut 21:35:30
  #>> http://ziut.neon24.pl/post/133393,poszlo-aneks-do-mega-skandali-iiirp-juz-nie-jest-tajny#

  Tak, to jest faktycznie śmieszna sprawa!
 • @Ziut 21:35:30
  #PROSZĘ SIĘ ZBYTNIO NIE PODNIECAĆ ...#

  Ja już jestem w tym wieku, w którym mężczyźni nie podniecają się bez potrzeby.

  #Brak znajomości procedury.#

  Kto niby nie zna procedury? Ja doskonale wiedziałem, że sprawa będzie spuszczona do prokuratury warszawskiej i dlatego ... specjalnie pisałem na krajową.

  Gdyby napisał na rejonową i dostał odpiskę, to i tak musiałnym pisać do krajowej, a tak jednym listem "ustrzeliłem dwa zające".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930